| zuzapitika a întrebat:

Cine se uita pe ID(Investigatin Discovery) la emisiunea Hauntyng? vreau pareri si sa stiu cati dintre romani cred in ceea ce se intampla
P. S: totul este real nu fictiune. cei care nu cred sa nu raspunda la intrebare.nu-i mare pierderebig grin

Răspuns Câştigător
| alledawn a răspuns:

Eu cred ca este real, in mare parte pentru ca cred in astfel de lucruri. Intr-adevar, emisiunea este o reconstituire, dar a faptelor ce s-au intamplat.

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Nu stiu daca totul este real dar cred in astfel de lucruri si imi plac filmele de acest fel
The Fourth Kind
Paranormal Activity
Paranormal Entity

| zuzapitika explică (pentru push2gl):

2 persoane merita funda :Xdar nu pot da la mai multe pers acelea ar fu push2gl si cea care a luat funda alledawn:Ximi plac raspunsurile celor 2

| push2gl a răspuns (pentru zuzapitika):

Multumesc

| NoChanceForUs a răspuns:

Bine.

| syjey a răspuns:

Emisiunea aceea este o reconstituire.Nu un film ci nici intr-un caz vreun documentar.

| Fishhh a răspuns:

Nu este nimic real.Citeste creditele de la sfarsitul emisiunii