| FFabi17 a întrebat:

Cine spuneti voi ca ar trebui sa castige al romani au talent?

20 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Tutu

| TheLastDancer15 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau / Adrian Tutu ♥

| Fineness a răspuns:

Narcis

| Kqzu97 a răspuns:

Adrian Tutulove strucklove struck

| nikywillrock a răspuns:

Tipu care ridica 149 de octave ...metaforic vorbind

| Bulinăăă a răspuns:

Toti cu Adrian de parca ar fi zeu oh go on Narcis big grin El ar trebui sa castige!

| valentinalina a răspuns:

Adrian tutu love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| dolce_6727 a răspuns:

Mie mi-ar placea cosmin agache dar a zis ca daca o sa castige va face un infart! :p apropo... imi mai plc de stefan florescu.

| Corynutza_7691 a răspuns:

Adrian Tutu

| lauracraciun a răspuns:

Clar.cosmin agache sau adrian tutu:p ei m-i s-au parut cei mai buni in seara asta.si ballance mi-au placutwinking

| Alina97 a răspuns:

ADriaan tutulove struck

| Girl_5668 a răspuns:

Dinu

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Acum o să râdețilaughing.
După mine ar fi trebuit să câștige Marian Vasilescu, dar nici măcar nu a intrat în finală... Păcat, mare păcat.

| DianaDidi95 a răspuns:

Eu mi-as dori din suflet sa castige Adrian Tutu! Chiar merita. Tu?

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Adrian Ţuţu!

| DothGirl a răspuns:

Eu cred ca Dinu Valentin deoarece el pur si simplu nu a luat lectii de canto si are talent. Eu zic ca el merita.

| speechless070 a răspuns:

Eu as vrea sa castige valentin dinu sau pustiu cu beatboxul sunt oricum multi buni cum mai e si tipul cu hip-hop-ul chiar mi-a placut Sunt roman deci pot. superb

| Smile4me4ever a răspuns:

Cosmin Agache claaaar:X

| AlExAnDrA_4061 a răspuns:

Adrian pentru ca are foarte multa nevoie de acest premiu si pentru ca este foarte talentat! SUCCES ADIII!:X:X:X:X

| Anim3FaNG1RL a răspuns:

Eu zic ca ar fi trebuit sa castige Narcis Iustin tonguebig grin