| Irinel_Irinel_2000 a întrebat:

Cine stie cand va aparea un episod nou din The walking dead sunt la sez 8 ep 16 si de 2 luni nu mai incarca nimic, nici macar sezon nou.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Sezonul 9, probabil tot de 16 episoade va aparea in Octombrie 2018.

1 răspuns:
| notbekon a răspuns:

N0xEterniS are dreptate, o sa apara un sezon nou in Octombrie, doar ca nu sunt sigur ca o sa fie tot 16 episoade pentru ca se vorbeste cum ca Andrew Lincoln (Rick) s-ar putea sa paraseasca serialul. (Din ce am inteles pe la episodul 6, dar nu e 100% sigur)