| alintata_3923 a întrebat:

Cine stie cum se va termina serialul aurora de pe acasa. Funda + voturi.

Astept raspunsuri happyhappy

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Intrebarea a mai fost pusa, la fel si raspunsul meu.Pentru a intelege finalul,iti voi explica cateva mici detalii:Aurora moare, dar inainte isi exprima dorinta de a nu mai fi inghetata(criogenizata), decizand sa-si doneze inima.Inima ei ajunge la o avocata-Angela care,afland cine fusese donatorul,se apropie incet-incet de Lorenzo,reusind in cele din urma,sa-l cucereasca.Cei doi raman impreuna.
Martin, ranit de refuzul Aurorei, decide ca nu se va mai indragosti niciodata.Cu toate astea, se indragosteste de Vicky, fiica Vanesei Miller.Vicky sufera un accident si moare, corpul fiindu-i inghetat.Martin se ocupa de capsula ei.In momentul in care Vicky revine la viata,dupa un an petrecut in capsula, simte o atractie puternica fata de Martin, si nu-si mai aduce aminte nimic din trecut.Ea va incerca sa-l cucereasca dar Martin inca mai are sentimente fata de Aurora.Mai tarziu,Martin primeste o mostenire de la bunicul matern, dar acesta mentioneaza in testament ca mostenitorul lui trebuie sa sa casatoreasca si, timp de 5 ani sa nu divorteze.Martin se casatoreste cu Vicky si,de aici,isi da seama ca era indragostit de ea dar nu vroia sa recunoasca.
Cesar va ramane cu Blanca, vor avea gemeni. Tatal Aurorei va ramane cu Natalia, actuala sotie a lui Lorenzo.Vanesa Miller va ramane cu Federico.Nina va ramane cu Cristian, prieten bun cu Vicky.
Link-ul dat de Clauditsa este bun, poti vedea ultimul episod acolo:
Http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-online-episodul-135.html

4 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Asta nu stiubig grin vom afla noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca Aurora si Lorenzo or fi impreuna si vor avea o fetita, cred.Aurora moare prin ep 104...si atat stiu. happy

| SayMyName_4823 a răspuns:

Incearca sa te uiti pe site-ul dat in raspunsul lui "Clauditsa". Eu am pierdut cateva episoade si le vad acolo happy. Enjoy!