| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie daca o sa apara sezonul 2 din o noua viata?
(nu am vazut serialul si nici nu ma intereseaza e pentru o prietena)
Funda

4 răspunsuri:
| FataDinVecini a răspuns:

Nu mai apare, povestea e incheiata

| AlexaBianca a răspuns:

Sezonul 2 nu va mai aparea dar din cate am inteles o sa apara un alt serial pe aceiasi tema, cu aceleasi personaje numai ca va fi o alta poveste cum a fost si cu Pariu cu viata -O noua viata in toamna acestiu an tot pe acasa. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda?

| 75414254 a răspuns (pentru AlexaBianca):

Mersi mult, dar nu pot sa iti dau funda ...nu stiu de ce, scrie ca nu ai activitate sad

| 75414254 a răspuns (pentru AlexaBianca):

Acum pot happy