| curious01 a întrebat:

Cine stie daca va mai fi "Dansez pentru tine"? ...si ce mai e cu "Visuri la cheie"?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dansez pentru tine deja nu mai avea audienta si cand o emisiune nu mai e urmarita ori o scoate ori se incearca imbunatatirea ei.De asta au cumparat formatul "tumble" si o sa se numeasca Visuri la cheie. Oricum Dansez pentru tine nu mai era nimic fara Banica si nu le mai aducea niciun profit...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

CME Programming a achiziționat, pentru Pro TV, drepturile pentru "Tumble", producție recent lansată în Marea Britanie, de BBC Worldwide. Acesta va inlocui "Dansez pentru tine".
Despre "Visuri la Cheie" citeste pe aici: https://www.google.ro/#q=visuri+la+cheie&tbm=nws