| Anutza111 a întrebat:

Cine stie filme cu magie, vrajitori gen merlin sau herry potter?

Răspuns Câştigător
| Sadic a răspuns:

Mmmm...filmul Ucenicul vrăjitor, instrumente mortale (apărut chiar luna asta), Hansel şi Gretel vânătorii de vrăjitoare(nu l-am văzut, dar am auzit că e interesant), poţi să vezi şi serialul din Merlin (care are ceva sezoane), Cronicile din Narnia, Eragon (am citit cartea şi este minunată), Urzeala Tronurilor(este serial, nu ştiu dacă găseşti film), Regele Scorpion, Croncile Spiderwick, Fraţii Grimm, Inimă de cerneală, Anotimpul vrăjitoarei, Prestigiul, Iluzionistul, Ultimul războinic al aerului happy
Cam ăstea ar fi.
Fundiţă? big grin

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Stardust
The Craft
Hansel And Gretel: Witch Hunters
Season Of The Witch
The Sorcerer's Apprentice
The Mists Of Avalon
Charmed (serial)

| Pakira a răspuns:

The Covenant

| razvanel112 a răspuns:

Now you se me. cauta-l pe www.filme-pe-net.info