| Skatornius a întrebat:

Cine stie filme cu prosti? Adica comedii in care unul sau mai multi actori joaca rolul de antagonisti sau protagonisti cu un nivel scazut de inteligenta si care amuza prin replicile si actiunile lor... in afara de Home Alone. Cele mai multe primesc o FUNDA!

4 răspunsuri:
| WPP a răspuns:

Cauta filmele din seria "Fantozzi" ( http://en.wikipedia.org/wiki/Fantozzi_(film) )

| stefy_6374 a răspuns:

Poate 21 Jump Street.

| LenaleMinato a răspuns:

Pai,
Tantalaul si gogomanul
Petrecerea
Zoolander
Marea mahmureala
Oameni mari si fara minte
Un socru de cosmar.
Sper ca te-am ajutat happy

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Scary Movie 1 2 3 4 5. ( eu am vazut doar 1 2 3. si au fost mortale rolling on the floor )
Robin Hood: Men in Tights
Superhero Movie
Dead and loving it
A space travesy
Rent-a-Kid
... Si cam toate filmele lui leslie nielson; x. Actorul meu preferat de comedie love strucklove struck; x; x