| BloodPrison a întrebat:

Cine stie filme cu Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Uitele p toate filmele in care a jucat Selena
Monte Carlo (2011) - Grace
Ramona and Beezus (2010) - Beezus Trailer
Arthur et la vengeance de Maltazard / Arthur şi răzbunarea lui Maltazard (2009) - Sélénia Trailer
Princess Protection Program / Programul de protecţie al prinţeselor (2009) - Carter Mason / Prinţesa Mason Trailer
Another Cinderella Story / O altă cenuşăreasă modernă (2008) - Mary Trailer
Horton Hears a Who / Horton (2008) - Fiica primarului (voce) Trailer
Wizards of Waverly Place: The Movie / Wizards of Waverly Place: Filmul (2008) - Alex Russo Trailer
What's Stevie Thinking? (2007) - Stevie Sanchez
Wizards of Waverly Place / Magicienii din Waverly Place (2007) - Alex Russo
Brain Zapped (2006) - Emily Grace Garcia
Hannah Montana (2006) - Mikayla (3 episodes, 2007-2008) Trailer
The Suite Life of Zack and Cody / Zack si Cody, ce viaţă minunată! (2005) - Gwen (1 episode, 2006)
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire / Testul final (2005) - Julie
Spy Kids 3-D: Game Over / Spy Kids 3-D: Sfârşitul jocului (2003) - Waterpark Girl
What Boys Want 2

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Jack nickhelson,morgan freeman, al pacino. astia da actori!
nu prea stiu de cand e tipa asta actrita da fie...
o sa apara un film numit monte carlo, prin iulie!
vezi ca a aparut trailerul pe youtube!

| onyka a răspuns:

Eu big grin! sunt cateva de ex: Ramona and Beezus (2010) - ea joaca rolul lui Beezus sora mai mare, e un film foarte interesant pentru familie, sau singurica, amuzant dar are si un pic de drama. Altul ar fi : Princess Protection Program - TV (2009) - si acesta foarte interesant! (mie mi-a placut...)Selena joaca rolul lui Carter sau :Arthur et la guerre des deux mondes (2010) - ea este vocea Seleniei ...destul de comic si interesant. sau : Another Cinderella Story (2008)- Selena joaca rolul ''Mary Santiago'' -interesant, dramatic, comic. sau : Wizards of Waverly Place: The Movie - TV (2009)- Selena joaca rolul ''Alex Russo'' - un film dramatic si amuzant! cam astea le stiu eu. Sper ca te-am ajutat :* pup. Fundita?

| toxicgirll a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/selena-gomez-55150/
aici sunt toate filmele in care a jucat selena gomez

| CariKet a răspuns:

Programul printeselor

magicienii din weverly place[filmul]

atat stiu :]]

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Another cinderella story, Princess Protection Program(cu demi lovato si selena gomez)