| Lawrrrr a întrebat:

Cine stie filme gay? Ca "the way he looks"

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Dream boy, Shelter, L homme que j aime, Brokeback Mountain, Weekend si seriale Eyewitness, Skam - preferatul meu etc. O sa ti mai spun cand imi amintesc.Ador filmele lgbt

| Lawrrrr explică (pentru HazelEyes77):

Spune-mi te rog, ce ai inteles din finalul filmului "Dream boy" A fost asa de vag, si intereszant, dar nu am reusit sa inteleg.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Parea ca tatal lui care il molestase anii de a randul il omoara din gelozie. Afla ca are iubit si nu poate suporta ideea de a l pierde. Sad end isn t it? In rest un film wow! Cat de sexy era Roy si totodata cat de afectuos cu iubitul. Desi avea prietena se indragosteste nebuneste de baiatul nou venit si incepe sa cunoasca si ce inseamna relatiile intime. Very touching. Sunt multe filme de dragoste lgbt care ma emotioneaza.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Uita te daca poti la Skam sezonul 4, un serial norvegian cu poveste de dragoste emotionanta intre 2 adolescenti gay asa cum n a mai fost ecranizat pana acum. Te vei indragosti iti garantezi. Il vizionezi si mai vorbim dupa daca vrei.

| Lawrrrr explică (pentru HazelEyes77):

Daaa, super sexyyy. O sa ma uit, cu toate ca nu obisnuiesc sa ma uit la seriale si filme care nu sunt in englezaa. Mulțumesc. Cam ciudata pasiune pentru o fata, donľ you think so?

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Ti se par ciudata? Nu e o pasiune spun doar ca imi plac fi filmele de genul sunt pur si simplu altfel. Mie intotdeauna mi-a placut ceva care sa iasa un pic din tipare sa fie original- nu ca dragostea dintre 2 persoane de acelasi sex ar fi ceva sarit de pe fix, ci o relatie normala ca celelalte numai sa fim putin mai deschisi la minte. Si m-am cam saturat de comediile romantice americane trase la indigo si cu sfarsit predictibil...I want something different!

| Lawrrrr explică (pentru HazelEyes77):

Drăguț că mai sunt persoane ca tine.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Multumesc frumos pentru apreciere. Mi a facut placere sa vorbim pe TPU.

10 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Top Gun daca te uiti mai atent are cam multe elemente gay dupa parerea mea.

| laurentiu80 a răspuns:

Brokeback Mountain e foarte fain.

| Csfcsf a răspuns:

Hei, scuze ca nu iti raspund la mesaje dar nu ma lasa ca nu sunt membru junior. Imi fac skype care e username-ul tau?