| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste filme cu animale vorbitoare sau de genul?

9 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Seria Dr. Dolittle.

| Mayhem666 a răspuns:

Animal Farm, e un film cu animale vorbitoare, si e foarte tare, ti-l recomand.

| anamariarot a răspuns:

Filmele animate: the secret life of pets, zootopia, cartea junglei, regele leu, dumbo, doamna si vagabondul, 101 dalmatieni, pisicile aristocrate, spirit armasarul vestului salbatic, tarzan, in cautarea lui nemo, in cautarea lui dory, bambi, o ferma trasnita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cruce, ursul-pedo vorbitor happy

| MentalDisorder2 a răspuns:

Zootopia

| Elegant a răspuns:

Noile Aventuri ale lui Babe in oras. Filmul este super. Are o mare parte de umor, actiune si alte chestii. Trebuie sa te uiti, nu e strict doar cu animale, mai sunt si oameni. Vizionare placuta big grin Filmu e tare

| Idontcare11 a răspuns:

Panza lui Charlote

| demifcm77 a răspuns:

TED

| kriszticsatari a răspuns:

The secret life of pets. este super tare filmu. Vizionare placuta! big grin