| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste filme de comedie cu politisti sau asa ceva?

11 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Scrie pe motorul de cautare GOOGLE:,, Filme de comedii cu politisti si vi se vor arata afisele filmelor!''

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Multumesc, dar e o lista de cateva mii de filme si habar n-am care sunt bune si care nu

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Recomand sa vizionati comedii cu actiune cu regretatul actor BUD SPENCER!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Mersi, am sa incerc

| Trumpinator a răspuns:

21 Jumpstreet
22 Jumpstreet
My date with the President's Daughter
Air Force One
White House Down
Murder at 1600
Executive Decision

| IE96 a răspuns:

Police Academy, Police Academy 2: Their First Assignment, Police Academy 3: Back in Training, Police Academy 4: Citizens on Patrol, Police Academy 5: Assignment Miami Beach, Police Academy 6: City Under Siege, Police Academy: Mission to Moscow

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns (pentru ramon2473):

Academia de politie sunt 8 parti (8 serii)

| IE96 a răspuns (pentru ramon2473):

Momentan sunt 7 dar sunt discutii pentru continuarea seriei

Răspuns utilizator avertizat