| Anonima1998 a întrebat:

Cine stie niste filme horror. care nu trebuie dowl. Dar nu din astea' care nici 3 % nu te sperii! straight face Fundaa!

Răspuns Câştigător
| elicopterultau a răspuns:

Deci The Grudge ar fi cel mai de groaza pe care il stiu...

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Paranormal activity 3 cel mai bun film si ai tendinta sa crezi ca ee real nu ca celelalte care sunt filmate da cameramani si.

| MonochromeFrame a răspuns:

Nu sunt sigura cat te vor speria, din moment ce nu toti ne speriem la aceleasi lucruri dar...The Shining, Carrie, Suspiria, Let The Right one in, Nightmare on Elm Street, Plotergeist, The Ring (oricare din versiuni), The Exorcits, Three extremes (3 filme, Dumplings, Cut, Box). Pet Sematary, Mantango, Jigoku, The Eye, Imprint, Marebito, Blind Beast, The Doll Master, Cure, The Eye, Tale of Two sisters, Dead Silence, The Grudge, Human Centipede, The Last Exorcism, The Amityville Horror, Silent Hill, The Orphan, Eden Lake, The Wolf Creek, Grotesque, A Serbian Film, The Mist, The Exorcism of Emily Rose, Infection.
Nu stiu cat de multe o sa gasesti, dar succes, oricum. Sau incearca
asian-horror-movies.com/, e plin de filme asiatice ciudate de care nu a auzt nimeni si unele sunt destul de interesante.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai in fiecare vineri(adica astazi) este pe discavery fenomene stranii(horror)e intre 10:00-11:00 si la 11:00-12:00

| yonutz6399 a răspuns:

Final destination 3( e astazi la 20:30 pe protv! fffffffffffffff tarewinking

| danyinotatoru a răspuns:

Filme horror la care sa nu te sperii aproape deloc nu prea sunt...scary movie ar merge dar ala e si comedia...mai multe intru film