| danina a întrebat:

Cine stie seriale sau filmein care joaca actorii din culoarea fericirii gen sndha. ranvir. ragini. anmol etc?

10 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Din cate stiu sadhna (sara khan) mai joaca si in ram milayi jodi thinking

| FlorinDiablo a răspuns:

Aolo deci urasc serialul ala prietena mea se uita la el si cand da pe jigodia aia de post ca nu stiu cum sa il numesc imi vine sa sparg Tv deci nu suport sa vad tigani(indieni) aia

| toxik a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Te intreba pe tine cineva ceva, de ne spui noua ca urasti serialul raised eyebrows. si pentru cultura ta generala, indienii nu sunt tigani. tu la scoala nu ai invatat despre state si rasa predominanta? straight face.

| danina explică:

Helooo. imi raspunde cineva la intrebare?