| xDianaaaaa a întrebat:

Cine știe un film de dragoste cu actori tineri, ceva ce ați văzut, cu o mică descriere

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Maudie-- mi-a placut. E vorba despre o fata pe nume Maudie care era diforma si se malforma de la an la an. Din cauza unor probleme in familie hotaraste sa plece de acasa si sa traiasca pe cont propriu insa avea nevoie de un loc de munca...
Nu iti spun mai departe, te las pe tine sa descoperi in caz ca nu l-ai vazut.