| Victoria18 a întrebat:

Cine stie un film super frumos? Nu ma intereseaza despre ce este. Si o scurta descriere ar fi ok.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Teströl és lélekröl (2017)
http://petronelarotar.ro/despre-trupuri-si-suflete/

| faramatania a răspuns:

Tulip Fever (2017),When We First Met (2018)

| Sn4k3 a răspuns:

Focus - comedie/actiune. E un film bun, care te binedispune spre deosebire de cele de mai sus. Descrierea o gasesti pe net sau trailerul.

| BlueDark a răspuns:

Hachi:A dog's Tale
Dar e foarte trist, eu si nevasta-mea am plans cu orele dupa el.

| Eusuntttt a răspuns:

Gunes, Intrusul, Sezonul cireșelor ( e serial are mai multe episoade, e cel mai tare film! ), scapad din iad ( e foarte interesant filmul trebuie sa il vezi! ), vampirul înșelător! Vampirul înșelător țil recomand e foarte frumos!

| Munteanu_Narcis_1997 a răspuns:

War Horse
Europa în timpul Primului Război Mondial, War Horse începe cu prietenia remarcabila între un cal pe nume Joey și un tânăr numit Albert, care il imblanzeste si antreneaza. Atunci când acestia sunt forțati sa se despărta, filmul urmărește călătoria extraordinară a calului în timp ce trece prin război, schimbare și inspira viețile tuturor celor pe care îi întâlnește, soldați germani, și un fermier francez și a lui nepoata înainte ca povestea sa atinga apogeul emoțional în inima țarii nimănui.