| Aisha a întrebat:

Cine stie unde pot gasi subtitrarea la filmul Elle a modern Cinderella Story sau la filmul A Model Daughter: The Killing of Caroline Byrne. Si nu vreau raspunsuri gen pe net sau asa mai departe. Va rog mult! Funda + Vot! Va rog!

3 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Chakas da mane dar la unele filme nu este gasita subtitrarea tongue

| chakas a răspuns:

Deschizi filmul cu bs playerul dai clk pe butonul din dreapta de pe maus scrie undeva subtitrare dai clik alegi subtitrare online bafta