| Slayer87 a întrebat:

Cine știe niște filme mișto?
Sa aibă Categoriile:Aventura,Acțiune, thriller.
Dau Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The.Cabin.In.The.Woods.2011
Project X
The.Hunger.Games
John Carter

3 răspunsuri:
| LiliJB a răspuns:

Calatorie spre centrul pamantului
Neinfricata
In Neinfricata este vorba despre un rege si o regina care aveau o fata numita Melida (neinfricata).
Ea primise de ziua ei un arc.
Cand crescuse mama ei o invata cum sa se compoarte o printesa si trebuia sa ii gaseasca un sot Melidei.Ea nu vroia si se certa mereu cu ea despre asta.
Intruna dinte zilele cand se certau mama ei ii spuse o poveste despre un rege care si-a lasat cei 4 fii sa conduca regtul dar, unul dintre ei a vrut sa conduca regatul de unul singur si atunci cei 4 frati s-au despartit.
Suparata, Melida, a rupt tapiseria cusuta de mama ei( tapiseria era asta:\(regina)|(taietura) Melida si regele.
Melida a plecat in padure si s-a dus dupa spirite care se spunea ca o duc spre destinul ei.A ajuns la casa unei vrajitoare si la schimbul unei vraji ii va da lantul ei.EA si-a dorit sa o schimbe pe mama ei pentru asi schimba soarta.Baba i-a dat o prajitura data mamei ei dar, cand a muscat mama ei din ea sa transformat in urs.
S-au dus impreuna la vrajitoare si acea i-a dat un indiciu.
Cele doua au ajuns la un castel parasit dar, Melida cazu intro groapa.Acolo erau sicriurile celor 4 fii.Trei erau unite si al 4-lea despartite.Ele si-au dat seama ca era acelasi lucru si cu tapiseria.
Pana la sfarsitul a douei zi regina ramanea pentru todeauna urs.
Dupa ce Melida a cusut tapiseria si a pufo pe mama ei iar ea sa transformat in om.
Nu am spus toate partile din film.
Inca nu a aparut pe net.
Poti sa-l vezi la cinema.
O zi buna!
Sper ca te-am ajutat!

| adytza8407 a răspuns:

Taken
skyfall
The Bourne Legacy
i am number four
maximum conviction
i am legend
super hibrid
jumper
equilibrium
sper ca ti-am fost de folos cat de cat

| adytza8407 a răspuns:

Mi-am mai amintit cateva
Wrong Side Of Town-asta sa-l vezi neaparat daca nu l-ai vazut
icarus
unknown
don2
ultimatum... astept funda...