| mads a întrebat:

Cine va castiga la Romanii au Talent?big grin ( dupa parerea voastra;;] )

13 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Narcis.

| DanyBv a răspuns:

Eu cred ca Adrian Tutu sau Cosmin Agache.

| davidwarner a răspuns:

Adrinan Tutu sau Narcis Iustin. Ei sunt cei mai talentati, insa consursul e o poarta de lansare pentru fiecare concurent.

| ponicaa a răspuns:

Adrian tutu sper

| AxxyAlexandra a răspuns:

Narcis!love struck

| Vögeln a răspuns:

Tutu Adrian!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din bacau si tin cu Narcis, ori el ori Adrian Tutu.

| AđiţăCr7 a răspuns:

Rebeca

| MacBarbie a răspuns:

Narcis sau Adrian. Vom vedea in aceasta seara desi m-as bucura daca unul dintre ei ar castiga pentru ca sunt, dupa parerea mea, cei mai talentatibatting eyelashes

| magda1222 a răspuns:

Adrian tut si chiar a castigat big grin

| Sara_7952 a răspuns:

Narcis Ianau.:d

| adina44 a răspuns:

Adrian tutu dar eu stiam intr-un fel ca el va castiga pentru ca el e si sarac si de aia lau votat dar nu pot sa spun ca nu are talent. fundita?