CONCURS: Care-i personajul tau preferat din The Hobbit?

Va invitam la un nou concurs, alaturi de prietenii de la Posterstore.ro.

Tot ce trebuie sa faceti ca sa ne lasati fara cele 5 postere maxi cu filmul, ale caror castigatori ii vom desemna prin tragere la sorti, e sa ne spuneti care-i personajul vostru preferat din The Hobbit. Aveti timp pana pe 24 ianuarie sa va testati norocul.

Mult succes!

175 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...hmm...cred ca Tauriel

| Pricked a răspuns:

Martin Freeman e genial in rolul lui Bilbo, deci..cred ca ma opresc la protagonist.

| Narcis2007 a răspuns:

Gandalf the Grey

| CautNume a răspuns:

thinking Bilbo

| crissmay a răspuns:

Gandalf

| Furculingură a răspuns:

Gandalf.

| Alanda18 a răspuns:

Bilbo Baggins.

| wolder a răspuns:

Legolas este personajul meu preferat.

| мαяdυк a răspuns:

Gandalf desigur

| misu2315 a răspuns:

Gollum desigur happy

| JackFrost96 a răspuns:

Kili big grin

| Polaris a răspuns:

Kim Kardashian.

| Prezidentul a răspuns:

Gandalf (Ian McKellen)... Este un actor de oscar.

| OnuOnulică a răspuns:

Thorin Oakenshield.
Ador imaginea asta cu el https://www.google.ro/......ps?/search

| faramatania a răspuns:

Legolas!

| N0xEterniS a răspuns:

Personajul meu preferat e : Thorin Oakenshield.
Am vazut amandoua filme si sunt foarte tari happy
Este personajul meu preferat pentru ca el este liderul dwarf-ilor, este un luptator grozav si imi place si povestea lui, adica de unde se trage, ce a facut happy

| Cameliapantiru a răspuns:

Legolas

| Copac13 a răspuns:

Bilbo dar eu am citit cartea si o sa para o groaza de personaje noi

| Copac13 a răspuns:

Personajul meu preferat este Kili care din pacate o sa moara alaturi de alti 2

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azog sau Bolg.Ma asteptam sa mature cu elfii, dar trebuia ca scenariul sa fie unul favorabil si consolator cu un mesaj atat de penibil si des intalnit precum ca "binele invinge".
Mi-a placut si Gandalf, ce-i drept cam absent din film, tot disparea din scene si reaparea.Cred ca isi verifica cutia postala, sa vada in ce stagiu e recalcularea pensiei pe 2014.
Scenariul asemanator, in care hobitii pleaca in calatorii, iar trolii, elfii si celelalte creaturi cu greu memorate de mine, se intalnesc pe traseu cu lipsa totala a replicilor "hei, we meet again" sau "didn't we do the same *** in the other series?!?!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandalf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legolas, mi-a placut si in LOTR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legolas :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Am vazut toate filmele ''Hobbit'' si am si cele trei carti. Pe scurt, sunt un mare fan. Personajul meu preferat este Gandalf.

| MiruD a răspuns:

Legolas!

| vangaelis a răspuns:

Bilbo Baggins

| Kriss96 a răspuns:

Legolas happy