| Sorinacio a întrebat:

Credeti ca daca Razvan Krem Alexe ar avea posibilitatea de a participa la sezonul 3 din Romanii au talent, l-ar castiga?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Probabil nu va participa, ci va deveni un show-man, cum e smiley.
Dar daca ar participa nu va ajunge nici in semifinale pentru ca nu mai are cum sa evolueze mai mult de atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Te-nșeli amarnic, în ambele afirmații. Și asta vine de la cineva care-l urmărește cu mult înainte să vină la Românii au talent. Call me a hipster now.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea ta.Parerea mea e ca vorbea asa repede ca nu intelegeam ce zice.Am dreptul la parere.
Si da, parea ca zice ceva fain, daca tu intelegeai te aplaud, si ai tot respectul, dar daca el e cel mai talentat roman ne-am dus dracu

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Nu ești deprins cu genul. Și nu e nici pe departe cel mai talentat, dar omul are propriul său stil, pe care are destul timp să-l exploreze. Totuși, eu nu afirm că locul I îi revenea lui, cred că au fost alți concurenți care au avut prestații mai bune (chiar dacă ideea de a alege cel mai bun talent dintr-o diversitate de talente mi se pare stupidă, e ca și cum ai compara mere cu pere cu gutui și cu afine).

| chironescu a răspuns (pentru valentingb):

Tot ce a avut hip-hop-ul mai bun vreodata era caracterizat tocmai de vorbitul asta rapid, pe care tu spui ca nu il poti intelege. Ce face Krem e la cele mai inalte standarde ale genului respectiv, pe care il si depaseste, dandu-i o amprenta personala.

| ThePoet a răspuns:

Nu. Si daca va participa va pati exact asa. E si logic de ce. Nimeni nu va alege pe cineva care are acelasi talent de 2 ori. Deja l-au ales pe cacatul ala de tutu, iar acum deja inca un rapper ar fi chiar culmea sa aleaga. Nu spun ca Krem nu e bun. Chiar era favoritul meu, dar asta e realitatea.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cu siguranta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost finalist în ediţia asta. Deci cel mai probabil se vor găsi vedete sau case de discuri care să-l promoveze.

| zahy a răspuns:

Nu se stie ce talente apare anul vitor asa ca nu poti sa te gandesti la cei de anul acesta pentru anul vitor

| RoxxAnna96 a răspuns:

Cred ca ar avea posibilitatea sa castige daca ar mai participa odata..Merita sh acum sa castige, dar, daca publicul asa a vrut..asta e!