| alex3543764e4565 a întrebat:

Cu ceva timp în urmă, am văzut o serie de desene animate traduse în franceză, unde personajul principal era un leu numit Max, care călătorea alături de o tigru alb, o pasăre și alți doi prieteni și călătorea într-o mașină în formă de minge în timp.
Dacă aveți vreo idee despre acest desen animat, răspundeți-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| danutza51188 a răspuns:

Cauta pe Youtube "Les aventures de Max" sau "Max adventures", poate e ceea ce cauti.

| alex3543764e4565 explică (pentru danutza51188):

Mersi acesta este.

| danutza51188 a răspuns (pentru alex3543764e4565):

Cu placere!????