| jessica_2443 a întrebat:

Cu cine credeti ca o sa ramana elena? cu damon sau stefan? din the vampire diaries...

Răspuns Câştigător
| andreutzaRBD a răspuns:

Elena va ramane cu damon pentru ca stefan va fi rapit si elena cu damon vor merge sa-l gaseasca si intre timp elena isi va asta sentimentele fata de damon si... dar la sfarsit damon moare dar sa ti ca nu va fi doar sezonul 3 fa imi fi si 4 si 5 si apoi se termina pentru ca nu au cum sa faca totul doar intr-un sezon.

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cat timp Stefan este rapit Elena o sa petreca mult timP cu Damon, dar dupa ce o sa-l slaveze pe Stef, Elena o sa se intoarca la el pentru ca pe Stefan il iubeste mai mult decat pe Damon...

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cu Stefan. Nu stiu de ce, dar am un presentiment ca Rose o sa se intoarca si ramane cu Damon. ( nu stiu zic si eu)

| Conia a răspuns:

Pai Stefan a salvat'o de la moarte cand au murit parintii ei . Plus ca Stefan i-a respectat fiecare decizie a ei. In schimb Damon are impresia ca mereu stie ce face si ce e mai bine pentru ea . Imi place caracterul lui Damon .Si Stefan de altfel laughing Depinde de situatia in care sunt pusi . Uneori impresioneaza Damon, uneori impresioneaza Stefan . Nu stiu cu cine va ramane, dar sigur va fi greu sa decida asta big grin happy :*

| Conia a răspuns:

Imi place la serialul asta ca te tine intr-un continuu suspansbatting eyelashes

| Conia a răspuns:

Iar daca vrei sa aflii mai devreme cu cine va ramane, citeste cartea smug!

| LadyLilith a răspuns:

Cu Stefan, deoarece le place producerilor sa tina in suspans pe fanii Delena. Dar sper din tot sufletul ca cei doi vor fi impreuna pentru mult timp candva.Sarutul din ultimul a episod a fost un soc, dar si un moment pe care am asteptat de la primul episod.

| LadyLilith a răspuns:

Poti sa citesti si cartea, dar serialul nu urmareste intamplarile din carte, si daca da, foarte putin. Serialul e mult mai bun decat cartile TVD.

| andreutzaRBD a răspuns:

Plus ca in revista popcorn sa publicat ca demon si elena vor fi mai apropiati in sezonul acesta

| MyDestiny_6832 a răspuns:

Sincer eu cred ca nu va ramana niciunul sau o sa moara toti trei