| Bantulet a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramine Elena din vampire diaries Stefan ori Damon?

Răspuns Câştigător
| KompliKat a răspuns:

Si mie imi place stefan dar imi place si damon acum in film este alegera ei cu cine ramane eu cred si sper ca o sa ramana cu stefan pentru ca el ii da libertate sa faca alegerile ea ca o fata majora nu ca damon care o dadaceste ca si cum ar avea 5 ani

8 răspunsuri:
| KompliKat a răspuns:

Dar ea ramane cu stefan din cate stiu eu dar pe Elena o sa moara cu stefan cel purin asa am aflat din carti eu am vazut si filmul si am si citit cartile

| Bantulet explică (pentru KompliKat):

Vreau foarte mult sa ramina cu Stefan e preferatul meu

| KompliKat a răspuns (pentru Bantulet):

Si mie imi place stefan dar imi place si damon acum in film este alegera ei cu cine ramane eu cred si sper ca o sa ramana cu stefan pentru ca el ii da libertate sa faca alegerile ea ca o fata majora nu ca damon care o dadaceste ca si cum ar avea 5 ani

| Spanic a răspuns:

Stefan este preferatul meu.Cu el a si ramas la sfirsitul sezonului 4

| Bantulet explică (pentru Spanic):

De unde stii ai vizionat seson 4 deja .....findca pe net nu a aparut?

| KompliKat a răspuns (pentru Spanic):

Sezonul 4 nu a aparut deja debea a inceput nu are cum sa fi aparut tot sez 4 probabil la inceputul sezonului 4 si este un ''mister' 'cu cine ramane in final

| Spanic a răspuns (pentru Bantulet):

Pardon sezonul 3, da sezonul 4 a aparut dar nu toate epizoadele

| Andreea_Georgi-anaa_1993 a răspuns (pentru Spanic):

Oricum cartile sunt jurnalele lui Stefan deci nu cred ca va ramane cu fratioru sau si nici nu va muri sau mai stiu eu cewinking