| Camy333 a întrebat:

Cu cine tineti din echipa lui Moga de la Vocea Romaniei?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Sinceră să fiu, eu nu am favoriţi la Vocea României.
Cine-o fi mai bun, acela să câştige.

5 răspunsuri:
| Sabin91 a răspuns:

Idem @blueangel1999
nu am favoriti, sa castige cei buniwinking

| ceco a răspuns:

Il urasc pe sebastian, chiar nu are ce cauta acolo...se chinuie prea mult sa cante

| Camy333 explică (pentru ceco):

Sebastian sincera sa fiu e cel mai bun dintre toti de la vocea romaniei... Daca tu crezi asta tu esti si surd si orb. Tu nu vezi cu ce usurinta si cu cata dragoste canta cata pasiune adauga la orice melodie. Eu il sustin pe Sebastian si el merita sa fie Vocea.

| ceco a răspuns (pentru Camy333):

Fiecare cu parerea lui, daca eu am o parere diferita fata de a ta nu inseamna ca trebuie sa ma jignesti.

| Camy333 explică (pentru ceco):

Eu nu te-am jignit...Am spus doar adevarul.Si am spus parerea mea.Nu te inteleg. Daca tu crezi asta e doar parerea ta.Imi pare rau daca tu ai luat-o ca pe o jignirehappy