| mirumiru366 a întrebat:

Cu cine va ramane Elena in The vampire Diaries, cu Damon sau cu Stefan?

Răspuns Câştigător
| REBEKAHs a răspuns:

Pe Stefan l-a ales.Acum nu se stie daca va si ramane cu el.

7 răspunsuri:
| kasty a răspuns:

Finalul va fi incert... ca fiecare fan sa isi aleaga cu cine vrea sa ramana Elena, dar in curand Elena va schimba alegerea facuta la finalul sez 3

| mirumiru366 explică:

Multumesc tuturor

| Bantulet a răspuns:

Nushdar ccred ca cu Stefa si sper din tot sufletul cu Stefan sincer nu vad nimic atractiv la DaMON :d:d:dhappyhappyhappy Stefan Stefanhappyhappyhappy

| Gabi8567 a răspuns:

Damon

| Nechifor_Denisa_1981 a răspuns:

Din cate stiu, Nina Dobrev i-a spus regizorului ca vrea ca Ian ( iubitul ei din viata reala ) sa-i fie iubit si in seriale, deci s-ar putea ca Elena sa ramana cu Damon.

| Anonima009 a răspuns (pentru Nechifor_Denisa_1981):

Ar fi minunat pentru fanii Delena, dintre care si eu.

| Nechifor_Denisa_1981 a răspuns (pentru Anonima009):

Stiuwinking Dar chiar cred ca asa va fi happy