| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Cui ii place Disney Channel? Dar Jetix? Care va placut mai mult?

11 răspunsuri:
| alwayssmiling a răspuns:

Sa iti povestesc
Jetix a fost iubit si urmarit de noi in ani copilariei noastre.Pe jetix am vazut cele mai frumoase desene si cele mai amuzante cand eram mici.Neau placut foarte mult iar unele dintre ele nu o sa le uitam. Acum a aprut DisneyChanel un alt program iubit de noi pe care il adoram deoarece are vedeteele noastre preferate incluse in el.Are lucruri amuzante romantice de actiune toate sunt frumoase.Deci parerea mea este ca mandoua sunt frumoase si Jetix si DisneyChanel nu pot alege. Funda?happy

| victoria2007 a răspuns:

Acum vreo 5-6 ani in urma, cind aveam eu vreo 14-15 ani.lasam tot ca sa urmaresc totally spies la jetix! big grin chiar daca eram deja marisoara rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jetx a fost cel mai tare Dysney pff Chiar daca Chiar daca am 16 ani tot e super jetix naspa ca la sters

| Andrutzikka a răspuns:

Disnet Channel

| TheYoyogabi a răspuns:

Jetix.

| bunny_6472 a răspuns:

Sincer...disney channel e un program destul de frumos, sunt filme si seriale chiar interesante...dar era mult mai frumos jetix, care acum nu mai este, avea desene mult mai frumoase, si imi placeau foarte mult. intr-adevar, unele mai sunt si astazi, dar majoritatea au foste excuse de pe disney pentru ca sunt anime-uri, insa dupa parerea mea acelea erau preferate mult mai mult decat Hannah Montana sau altele de genul acesta
Sunt pentru JETIX.
funda?

| Laryyy97 a răspuns:

Eu ma mai uit din cand in cand pe Disney Channel chiar daca am aproape 15 ani...blushing

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Am 9 ani. De la 2-3 ani, pana la 5-6 ani, urmaream Jetix, dar de la 6-7 ani a aparut Disney Channel cu alte seriale mai misto, asa ca nu ma pot decide. Dar daca nu stiati, Jetix s-a maturizat si s-a transformat in Disney Channel. Adica, ca o gluma, Jetix e bebelus, iar Disney Channel e matur. Ha-ha-ha, pai nu stiu, chiar acum e DC, Disney Channel, daca esti de acord cu mine imi dai funda!? A! Plizz!

| Biutza22 a răspuns:

Dupa parerea mea, jetix-ul este copilaria unora si acolo sunt desenele frumoase si educative la care ne uitam noi ore in sir... NU spun ca disney nu este dragut dar eu totusi prefer jetix.

| Carmi12 a răspuns:

Mai intrebi? Jetix a fost si va ramane cel mai tare program de desene animate pentru mine, tin minte cand ma uitam la cei cu andy sau copii de la 402... frate cand ma gandesc la ce desene faine erau... acum sunt niste prafuri de seriale.