| DeMeTrIoN a întrebat:

Cui ii place Naruto? Sa vedem ce faceti la test:
1)Cine ii este ca un frate lui Naruto?
2)De cine ii place lui Naruto?
3)De cine ii place Sakurei?
4)Cine este senseiul echipei 7?
5)Din cine este formata echipa 7?
6)Cum il cheama pe cel care l-a invatat pe Naruto tehnica invocarii?
7)Ce tehnica nu putea sa o faca Naruto in academie?
8)Cum il cheama pe al treilea Hokage? der pe al cincilea?
9)Cine este al treilea Kazekage?
10)Pe cine a invins Sakura in shippuden (indiciu: folosea marionetele)?
11)Credeti ca reuseste Naruto sa-l readuca pe Sasuke in Konoha?
12)Credeti ca Sasuke va ataca Konoha?
13)Cine la ucis pe al treilea Hokage?
14)Ii place lui Temari se Shikamaru?
15)Reuseste Ten-Ten sa-l faca pe Neji sa o placa?
16)Naruto se va indragosti vreodata de Hinata?
17)Ce episod va place cel mai mult?
18)Cum il cheama pe ucenicul lui Orochimaru?
19)Oare Lee o va placea in continuare pe Sakura?
20)Ce parere aveti despre Anime-ul Naruto?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

1. Sasuke
2. Sakura
3. Sasuke ( super bunoc baiatu asta ma topesc dupa ellove struck)
4. Kakashi
5.Naruto, Sasuke love struck, Sakura si sensei Kakashilove struck
6. Jiraiya ( Ero-senin) love strucklaughing
7. Tehnica clonarii.
8. Sarutobi, Tsunade love struck o adorlove struck
9. Cel pe care la omorat Sasori cu papusiile
10. Sasori, si ala bunaciune maximalove struck, Deidara nu mai ziclove struck de vislove struck
11. Nu
12. Mai mult ca sigur
13. Orochimaru ( zici ca e michael jakson)
14. Da
15. Probabil
16. Cam greu, el e indragostit de Sakura
17. Toatelove struck
18. Kabuto, ahh si ala bunaciune maximalove struck
19. Cine nu o place pe Sakuralove struck?
20. Zooper sexylove struck.

| 1admin4367 a răspuns (pentru elasexygagica):

Pe al treilea hokageil cheama Sarutobi Hiruzen!

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tu chiar nu ai viata personala nu?

| Bezea a răspuns:

Calm e doar un test cel mai probabil tradus din engleza in romana. Asa doar ca sa dovedesc ca sunt un nolifer.
1. Sasuke.
2. Sakura(sasuke dap e gay).
3. Sasuke (dar lui sasuke ii place de naruto.e gay).
4. Kakashi Hatake(un slab cu sharingan).
5. Sasuke Uchiha(ex)/Naruto Uzumaki/Sakura Haruno/Sai/Kakashi.
6. Tehnica invocarii... urat suna in romana. Jiraya un mos care moare patetic.
7. Clone Technique (a reusit sa invete Shadow Clone Technique pana la urma).
8. Hiruzen Sarutobi - 3/ Tsunade - 5.
9. Un slab care a fost invins de Sasori si transformat in papusa.
10. Intrebare gresita Sakura nu l-a invins pe Sasori (e prea praf ca sa bata pe cineva sakura)...Chiyo (baba enervanta) a fost persoana care l-a invins.
11. Eu sper ca nu; cu putin noroc mor amandoi ca niste gay-zeri ce sunt.
12. Nu cred ca o sa atace satul in sine dar o sa atace persoane care provin din el (naruto, sakura, kakashi).
13. Orochimaru (un alt slaban invins de OP uchiha clan). OP= overpowered.
14. Da la inceputul lui Shippuden in manga cei doi sunt impreuna.
15. Neji deja o place pe tenten(a reusit deja). Priveste lupta dintre Team Guy si Kisame.
16. E indragostit de sasuke si sakura. Cu putin noroc moare inainte sa intre si hinata in ecuatie.
17. Cand Pain (Nagato) ataca si distruge konoha.
18. Kabuto, un alt slaban care cu cat moare mai repede cu atat mai bine. Si in acelasi timp se poate spune ca si Sasuke a fost ucenicul lui Orochimaru.
19. Lee o va place in continuare pe sakura doar e un looser.
20. Merita un 7 din 10.

Sper ca am demonstrat ca sunt un nolifer cand dau un raspuns la un cont facut la misto pentru o intrebare copy @ paste.

| Miauti a răspuns:

Vorba lu Apache... chiar ai o viata? Inafara de naruto, bleach si one pice, death note. mai sti ceva?
Vezi ca naruto e copiat dupa DBZ

| XxXLoL1xXx a răspuns (pentru Miauti):

Ma da ceai cu fata daca ei ii place Naruto ce ii comanzi tu ce sa faca sa stii ca nu imi plac oameni ca tine

| Silviu_Radu_2001 a răspuns (pentru Miauti):

Dar e o versiune mai buna de 3243243 de ori

Răspuns utilizator avertizat
| Madalovenar a răspuns:

1)Cine ii este ca un frate lui Naruto?
Sasuke
2)De cine ii place lui Naruto?
Sakura
3)De cine ii place Sakurei?
Sasuke
4)Cine este senseiul echipei 7?
Kakashi
5)Din cine este formata echipa 7?
Naruto, Sasuke, Sakura si Kakashi
6)Cum il cheama pe cel care l-a invatat pe Naruto tehnica invocarii?
Jiraya
7)Ce tehnica nu putea sa o faca Naruto in academie?
A clonarii
8)Cum il cheama pe al treilea Hokage? der pe al cincilea?
Sarutobi, Tsunade
9)Cine este al treilea Kazekage?
Sandaime(cel care a fost transformat in papusa de catre Sasori)
10)Pe cine a invins Sakura in shippuden (indiciu: folosea marionetele)?
Sasori
11)Credeti ca reuseste Naruto sa-l readuca pe Sasuke in Konoha?
Da
12)Credeti ca Sasuke va ataca Konoha?
Probabil
13)Cine la ucis pe al treilea Hokage?
Orochimaru
14)Ii place lui Temari se Shikamaru?
Da
15)Reuseste Ten-Ten sa-l faca pe Neji sa o placa?
Se poate
16)Naruto se va indragosti vreodata de Hinata?
Sper din tot sufletul
17)Ce episod va place cel mai mult?
Cand Hinata ia martusisit lui Naruto ca-l iubeste
18)Cum il cheama pe ucenicul lui Orochimaru?
Sasuek Uchiha
19)Oare Lee o va placea in continuare pe Sakura?
Se poate
20)Ce parere aveti despre Anime-ul Naruto?
Este super dar mai mult imi place Shippudenwinking

| RoseQueen a răspuns:

Bun,genul meu de intrebari, atentie!
1-Sasuke,bineinteles!("tradator" sexy)
2-Sakura,evident!
3-Logic ca de bunaciunea de Sasuke!
4-Kakashi Hatate
5-Haruno Sakura, Uchiha Sasuke, Uzumaki Naruto si Hatate Kakashi
6-Jiraya sau Inteleptul Muntelui-unul din cei 3 Sannin
7-Tehnica clonelor
8-Sarutobi, Tsunade Godaime!
9-Presupun ca tatal lui Gaara(omorat de Orocimaru), sau Gaara sau altcineva.
10-Pe boul de Sasori(al naiba roscat ca Gaara)
11-Sunt suuper sigura! Doar de Naruto si Sasuke e vorba!
12-Posibil, oricum daca ar face-o si daca as putea l-as opri chiar eu(P.S. Sasuke, sa nu faci asta!)
13-Orocimaru(sarpe tradator neinteles)
14-Oarecum, dar dupa mine Shikamaru s-ar potrivi mai bine eu Ino, iar Temari cu Gaara(nu-s frate si sora pe bune_
15-Eu sper ca da!
16-Ei bine. orice e posibil, dar cine nu ar place-o pe Hinata?
17-Foarte greu de spus, cred ca cel in care Sakura doreste sa paraseasca Konoha pentru a se alatura lui Sasuke(shippuden), dar nu stiu de ce-mi place.
18-Pai poate fi Kabuto(tradator meschin afurisit)-ca mana dreapta a lui Orocimaru(metaforic vorbind) sau Sasuke(de ce o fi facut una ca asta?)
19-E de stiut.DA!
20-Pentru mine e o alta viata si cel mai tare serial anime al lumii!(datorita lui Sasuke!)

| AlexandraM776 a răspuns:

1. Sasuke
2. De Sakura
3. De Sasuke
4. Kakashi Harake
5. Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi
6. Jiraiya
7. Tehnica clonelor umbrei
8. Hiruzen Sarutobi/Tsunade
9. Unul care a fost omorat de Sasori
10. Sasori
11. Sper ca da
12. Nu stiu dar sper ca nu
13. Orochimaru
14. Da
15. Probabil
16. Nu stiu
17. Sunt multe care imi plac
18. Kabuto
19. Cred ca da
20. Cel mai tare anime pe care l-am vazut vreodata

| CamyAngel a răspuns:

Sper sa nu gresesc, dar asta e din cunostintele mele:
1.Sasuke ii este ca un frate lui Naruto
2.Sakura(Naruto a placut-o dintodeauna chiar daca ea il loveste mai totimpul)
3.De Sasuke
4. Kakashi Hatake
5.Echpa 7:
1. Kakashi Hatake=lider(sensei)
Naruto Uzumaki
Sasuke Uciha
Sakura Haruno
6.Cel care la invatat pe naruto tehnica invocari a fost(Jiraya)
7. Tehnica Clonelor Umbrei
8.al 3-lea hokage:Cred ca Sarutobi il chema...iar pe al cincelea(cel din (prezent), Tsunade
9.Sandaime(cel care a fost transformat in papusa de catre Sasori)
10.pe Sasori(sincer mia parut rau de el)
11.Eu cred ca da, dar in prezent, inca nu la adus
12.Probabil(de fapt el a zis ca o va ataca dar nu se stie)
13. Orocimaru
14.Da(se cam observa mult:X)
15.asa si asa
16.hmmmm,nu cred, dar probabil
17.203,214,215,216 si multe altele.num vin acum in minte
18. Kabuto(parca)
19.dap
20.Cel mai tare anime depe planeta...bina ca mai sunt si alte animeuri suppper tarrrri:X
O zi buna:X
Si scuze daca nu le-am nimerit pe toatebig grin

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

1.Sasuke
2.Sakura
3.Sasuke
4.Hatake Kakashi
5. Uchiha Sasuke, Hruno Sakura si Naruto Uzumaki
6. Jiraya
7.Clona umbrelor big grin
8.Sarutobi Hiruzen(al treilea hokage) si Tsunade(al cincilea hikage)
9.Este kage al nisipului care a fist omorat de Sasori(un mebru din akatsuki)
10.Sasori
11.Da
12.Nu prea credsad
13. Orochimaruangry
14.Da:X:X:X
15.Sper ca da(ar fi un cuplu minunat):X:X:X
16.Mai mult ca sigur:X:X:X
17.246(deoarece povesteste cum s-au intalnit Minato si Kushina):X:X:X
18. Kabuto
19.Da
20.Cel ma tare...Il ador:X:X:X

| RukkyRukkya a răspuns:

1.Sasuke
2.Sakura.
3.Sasuke
4.Kakashi
5.Naruto,Sakura,Sasuke si Kakashi
6. Jiraiya
7. Tehinca transformari
8.Sarutobi si Tsunade
9.Sandaime Kazekage
10.Sasori
11.Nu
12.Da
13.Orochimaru
14.Da
15.Cred...
16.Se poate si asta...
17. Episodul 101laughing)) (Naruto..nu shippuden.)epppiiclaughing))
18. Kabuto
19.Da
20.Preaa tare♥♥♥

| CranK71 a răspuns:

La intrebarea 15 nu se mai poate pentru ca neji a murit in razboi

| Andruțăă00 a răspuns:

1.Sasuke.
2.Sakuraa (Cine nu o place ^^?).
3.Sasuke -.-.
4. Kakashi Hatake.
5. Kakashi Hatake(senseiul), Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha si Sakura Haruno ^^.
6. Jiraya (ce dor imi e de el;'().
7. Tehnica clonarii.
8.Sarutobi (al treilea Hokage), si Tsunade (al cincilea Hokage)
9.Sandaime.
10.Sasori.
11.Nu se stie.Ramane de vazut.
12.Da.
13.Orochimaru.
14.Sigur! ^^
15.Cred...
16.NU! Eu o urasc pe Hinata si am motivele mele rolling on the floor
17.In episodul 235 din Naruto Shippuden, faza cand Naruto a auzit de ''maritis''.Nu-i pot uita fata pe care a facut-ohee hee.Iar partea cea mai frumoasa din episod a fost cand a vorbit de Sakura. A vorbit ataat de frumoos; x. Se vede clar ca o iubeste; xx!
18. Kabuto
19.Da.
20.E cel super anime EVER!

| cristians a răspuns:

1)Cine ii este ca un frate lui Naruto?
Sasuke, deoarece il face mai puternic cand se gandeste la el si e singurul care la aceptat si avea ochii cu care se uita toata lumea la naruto dar nu era pentru el si pentru fratele lui itachi.
2)De cine ii place lui Naruto?
Sakura, ii place din seria naruto, chiar daca sakura nu il place si il bate cam mereu dar naruto stie sa face din orice comedie.
3)De cine ii place Sakurei?
Sasuke, dar sasuke se uita cu indiferenta la ea si din cauza aceasta nu il place pe naruto.
4)Cine este senseiul echipei 7?
Pai kakasi sau ninja copiatorul numit asa din cauza ca poate copia tehnici cu sharingan-ul si in final ajunge sa foloseasca si mangekyou sharingan.
5)Din cine este formata echipa 7?
Pai in prima serie inainte sa plece naruto echipa 7 e formata din:Naruto, Sakura, Sasuke si Kakasi, iar in a doua serie Naruto shippuden e formata din :Naruto, Sakura, Kakasi si un nou membru Sai
6)Cum il cheama pe cel care l-a invatat pe Naruto tehnica invocarii?
Jiraya sau cum ii spune naruto eremitul pervers.
7)Ce tehnica nu putea sa o faca Naruto in academie?
Kage-boushun-no-jutsu sau tehnica clonari
8)Cum il cheama pe al treilea Hokage? der pe al cincilea?
Sarutobi pe al treielea, iar pe al cincilea tsunade unul dintre legendari sannini si unul din cei mai buni medici-ninja din lume.
9)Cine este al treilea Kazekage?
Sandaime care se presupunea ca a fost cel mai puternic ninja din satul nisip.
10)Pe cine a invins Sakura in shippuden (indiciu: folosea marionetele)?
Nici nu trebuia indiciu e simplu se numeste sasuri, un ninja care si-a transformat pripiul corp intr-o marioneta.
11)Credeti ca reuseste Naruto sa-l readuca pe Sasuke in Konoha?
Se poate sa nu, se poate ca naruto sa se lupte cu sasuke si ori sa moara amandoi ori decat sasuke.
12)Credeti ca Sasuke va ataca Konoha?
Spunand faptul ca a inceput al 4 mare razboi ninja, si plus ca konoha e deja distrusa exista o mare probalilitate sa nu, dar nu zic ca nu poata sa atace dar din cate s-a intamplat exista o mare probalitate sa nu.
13)Cine la ucis pe al treilea Hokage?
Orochimarul unul dintre legendari sannini
14)Ii place lui Temari se Shikamaru?
Nu prea se vede, se poate sa da se poate sa nu
15)Reuseste Ten-Ten sa-l faca pe Neji sa o placa?
Sper sa da big grin
16)Naruto se va indragosti vreodata de Hinata?
Mai mult ca sigur
17)Ce episod va place cel mai mult?
Oricare, dar cel mai mult imi place episoadele cand el se lupta cu pain si vorbeste cu taicasu big grin
18)Cum il cheama pe ucenicul lui Orochimaru?
Sasuke daaa:d
19)Oare Lee o va placea in continuare pe Sakura?
Normal, adica asa e scris scenariul cred
20)Ce parere aveti despre Anime-ul Naruto?
Am multe cuvinte de spus despre acest anime dar simplificand extrem de mult

IL IUBESC

| DeMeTrIoN explică (pentru cristians):

Cristians, la intrebarea 9 ai gresit:Sandaime inseamna al treilea(san-trei in japoneza) al treilea kazekage era tatal lui gaara, la 10, era Sasori, nu sasuri, ai grija ce scrii pentru ca se poate intelege altceva, iar la 18, ucenicul lui Orochiamru era Kabuto, nu Sasuke(sasuke e mai tarziu)winking

| MariaMelnic a răspuns:

1.Sasuke
2.Sakura
3.Sasuke
4.Kakashi
5.Naruto, Sakura, Sasuke sub comandamentul lui Kakashi
6. Jiraya
7. Kage-bunshin(Tehnica Clonelor Umbrei)
8.Sarutobi, Tsunade
9.Sandaime Kazekage(cel mai puternic dintre toți, dar omorât de Sasori și transformat în păpușa sa)
10.Sasori
11.Sper că da
12.Nu cred
13. Orochimaru
14.Da
15.Nu sunt sigură ca lui Neji i-ar plăcea de cineva
16.Prea frumos să fie adevărat
17.Sunt o mulțime. Îmi plac mai ales cele mai dramatice, în care mor personaje, precum Sarutobi, Itachi, Gaara, Jiraya(astea mă aduc până la lacrimi), dar și cele cu multă comedie
18. Kabuto
19.Da
20.Îl ador!

| YukiLove a răspuns:

Bun, sa vedem:
1.Sasuke, pentru ca e primul care s-a apropiat de Naruto, care l-a acceptat, si care nu s-a uitat la el cu ura.
2.La Naruto ii place de Sakura, inca de la inceputul seriei, cand echipa 7 nu exista inca.
3.Dar, Sakurei ii place de Sasuke, intr-un mod superficial la inceput, ca tuturor celorlalte fete din academie, dar in cele din urma cunoscandu-l mai bine se indragosteste de el serios, pana cand ajunge sa-l iubeasca, si dupa ce Sasuke paraseste Konoha, si face o gramada de lucruri rele, Sakura incearca sa se indragosteasca de Naruto, dar nu poate, pentru ca in sinea ei mereu il va iubi pe Sasuke.
4. Kakashi este sensei-ul echipei 7, dar in Naruto Shippuden, el este inlocuit partial de Yamato, un membru AMBU, Sasuke fiind inlocuit de Sai, tot un membru AMBU (dar spre deosebire de Yamato, Sai apartine de AMBU Root, parte din AMBU, care este sub controlul lui Danzo, dar care este desfintata dupa moartea acestuia, si toti membri sunt eliberati de sub sigiliul acestuia)
5.Echipa 7 esta formata la inceput din Naruto, Sasuke, Sakura si Kakashi-sensei, dar mai tarziu, din cauza lipsei lui Sasuke, si pentru ca Kakashi a suferit niste rani destul de grave, echipa este reformata, membrii ei fiind Naruto, Sakura, Sai si Yamato-sensei, dar dupa intoarcerea lui Kakashi, echipa ajunge in forma ei initiala excepie facand Sasuke, care este inlocuit de de Sai pentru o perioada nedeterminata de timp.
6.Cel care l-a invatat pe Naruto acea tehnica este Jirayia-sensei, sau Ero-sannin, cum ii spunea Naruto.
7.In academie Naruto era incapabil de a practica tehnica Kage-bunshi no jutsu, motiv pentru care era sa pice examenul pentru terminarea academiei, dar in prezent Naruto detine o tehnica avansata a acelui jutsu.
8.Sarutobi Hiruzen este al treilea Hokage, iar Tsunade este al cincilea Hokage.
9.Al treilea Kazekage este cel mai puternic dintre toti Kazekage, dar care a fost invins si ucis de Sasori, dupa care tot de acesta a fost transformat in marioneta.
10.Iar in Naruto Shippuden, Sasori a fost invins de Sakura intr-un mod indirect, pentru ca de fapt Chiyo era cea care a controlat-o pe Sakura sa lupte astfel.
11.Asta este o intrebare buna, nu sunt sigura, dar cred ca totusi da, pentru ca Naruto nu mi se pare un anime care sa nu aiba un final fericit, ceea ce face ca intoarcerea lui Sasuke sa fie un lucru foarte probabil; si cred ca Naruto va scoate la iveala ultima farama de lumina din Sasuke, dupa ce Itachi ii clarifica anumite lucruri.
12.Nu cred ca va mai ataca Konoha, in primul rand pentru ca probabil Itachi se va impotrivi acestui lucru, iar tehnica Edo Tensei, nu poate fi anulata decat dupa ce sufletul reinviat isi gaseste pacea, iar in acest fel nu cred ca Itachi nu va disparea pana cand nu-l va vedea pe Sasuke fericit si ducand o viata alaturi de prieteni, cred ca asta isi dorea Itachi pentru fratiorul sau mai mic, iar in al doilea rand, cum am spus mai devreme cred ca exista posibilitatea ca Sasuke sa se intoarca acasa.
13.Al treilea Hokage a fost ucis de Zeul Mortii cand a activat tehnica de sigilare pe care a folosit-o si Minato, al patrulea Hokage cand s-a sigilat pe el, pe sotia sa si pe Kyubi in Naruto, pentru al sigila pe Orochimaru, si pentru a scapa de el odata pentru totdeauna, dar incercarea lui a esuat, reusind doar sa-l raneasca pe acesta (multi cred ca Orochimaru a fost cauza mortii lui Sarutobi, netinand cont de tehnica folosita de acesta, care practic l-a omorat in momentul in care a activat-o).
14.Aceasta este o intrebare putin ciudata, exista o probabilitate ca lui Temari sa-i placa de Shikamaru, dar urmarindu-i pe parcursul a aproape 500 de episoade, nu cred sa fie ceva intre ei.
15.Nu sunt sigura, nu-l vad pe Neji ca pe o persoana care ar putea fi convinasa usor sa placa pe cineva.
16.Da, cred ca s-ar putea, adica oricat de mult ar iubi-o pe Sakura, nu vrea nici ca aceasta sa se forteze sa se minta pe sine, iar faptul ca Hinata i-a marturisit acest lucru, cred ca i-a dat de gandit ceva la Naruto, asa ca cred ca exista o posibilitate destul de mare.
17.Nu stiu imi plac toate, dar printre preferatele mele se numara cel in care Naruto o ajuta pe Chiyo sa-l salveze pe Gaara, cel in care Hinata isi declara dragostea fata de Naruto, cel in care Sakura isi declara dragostea pentru Naruto, cel in care Naruto isi cunoaste tatal, cel in care Naruto isi cunoaste mama, cel in care Nagato ii reinvie pe sateni si Naruto este considerat erou, cel in care moare Itachi, cel in care moare Konan in lupta cu Madara, cel in care Sai deseanaza desenul acela mare cu el, Naruto, Sakura si Sasuke tinandu-se de mana, cel in care Sai il revede pe fratele sau, mort si reinviat cu tehnica Edo Tensei, iar acesta paraseste lumea celor vi, cu sufletul inpacat.
18. Ucenicul lui Orochimaru este Kabuto, un geniu, care reuseste sa-l intreaca pe maestrul sau.
19.De asta sunt sigura, nu cred ca Lee va inceta vreodata sa o placa pe Sakura, chiar daca aceasta il va respinge tot restul vietii ei.
20.Cred ca este un anime destul de complex, cu o ideea interesanta si care emana sentimente puternice de toate felurile, iar lectiile de viata care se desprind din aceasta poveste sunt uimitoare. happy

| Gabriel65 a răspuns:

Lol zau rasp la astea sunt usoare rau adica eu le citeam si raspundeam la ele fara sa stiu... Intreaba si tu de ex Cn este tobi sau De unde are pain rcptoarele chacra ori Dece vrea sa distruga sasuke konoha astea is intrebari bune dar totusi am si u o intrebare pentru tine laughing Ia zi-mi cine este iubita lui asuma cu care va avea sau are un copil. tongue

| DeMeTrIoN explică (pentru Gabriel65):

Este Kurenai, nu-i asa? raised eyebrows

| Gabriel65 a răspuns (pentru DeMeTrIoN):

Da, se pare ca esti in pas cu animeu tongue

| DeMeTrIoN explică (pentru Gabriel65):

:p Sunt la zi cu episoadele din Shippuden, nu stiu daca gasesti ceva despre care sa nu stiu laughing

| kuramaale2910 a răspuns:

1)Cine ii este ca un frate lui Naruto?
Uchiha Sasuke

2)De cine ii place lui Naruto?
Haruno Sakura

3)De cine ii place Sakurei?
Uchiha Sasuke (,, practic in echipa asta e un triunghi amoros" O.O)
4)Cine este senseiul echipei 7?
Hatake Kakashi
5)Din cine este formata echipa 7?
Haruno Sakura, Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke si Hatake Kakashi
6)Cum il cheama pe cel care l-a invatat pe Naruto tehnica invocarii?
Jyraia (heremitul pervers)
7)Ce tehnica nu putea sa o faca Naruto in academie?
Tehnica clonelor pe care acum o foloseste mereu
8)Cum il cheama pe al treilea Hokage? der pe al cincilea?
Al treilea este Sarutobi Hiruzen, Iar al ciccilea este Tsunade
9)Cine este al treilea Kazekage?
Tatal lui Gaara
10)Pe cine a invins Sakura in shippuden (indiciu: folosea marionetele)?
Sasori din Akatsuki care era in echipa cu Deidara (Artistul din Akatsuki)
11)Credeti ca reuseste Naruto sa-l readuca pe Sasuke in Konoha?
DA! De fapt Sasuke se intoarce singur dupa ce vorbeste cu Hashirama (primul hokage)
12)Credeti ca Sasuke va ataca Konoha?
NU! PENTRU CA NU IL ATACA
13)Cine la ucis pe al treilea Hokage?
Orochimaru ( el a fost elevul lui Hiruzen)
14)Ii place lui Temari se Shikamaru?
Da!
15)Reuseste Ten-Ten sa-l faca pe Neji sa o placa?
Nu din pacate Neji moare inainte
16)Naruto se va indragosti vreodata de Hinata?
DA!
17)Ce episod va place cel mai mult?
330 e primul ep in care apare cantecul de numarare a biju si e vorba despre ei in plus e gluma aia cu Naruto si al 4-lea Mizukege Yagura
18)Cum il cheama pe ucenicul lui Orochimaru?
Kabuto
19)Oare Lee o va placea in continuare pe Sakura?
DA!
20)Ce parere aveti despre Anime-ul Naruto?
de aici incolo ai ceva de citit:
1. Am crescut odata cu el. Animeul a aparut in anul in care m-am nascut si sunt in aceiasi luna cu Naruto, dar nu conteaza
2.Ma ajutat mult cu toate replicile si invataturile, dar a si infrumusetat-o prin glumele si gafale lui
nu pot scrie mai mult ca trebuie sa inchid asa ca te las cu ata
PA!
I LOVE NARUTO SHIPPUDEN!
^/_\^

| titania a răspuns:

1.Sasuke
2.Sakura
3.Sasuke
4.Kakashi
5.Sakura,Naruto si Sasuke
6. Jiraya
7. Tehnica clonelor
8.Hiruzen; Tsunade
9.Victima lui Sasori
10.Sasori
11.Nu
12.Da
13. Orochiamru
14'.Nu
15.Nu se stie
16.Nu cred
17.Toate dar unul pe care l-am vazut acum mai mult timp este:''Te voi iubi mereu''
18.Sasuke sau Kabuto
19.Da
20.Extraordinar le intrece pe toate