| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Seinfeld?

Răspuns Câştigător
| Unicornlover7 a răspuns:

Chiar ca laughing
auzi, nu iti pot raspunde la mesaj, dar de ce crezi ca fetele nu s-ar uita la The Big Bang Theory? Mi se pare amuzant, cu tente de ironie bine gandite si comic laughing

9 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sitcomul favorit.

Răspuns utilizator avertizat
| Unicornlover7 a răspuns:

Din nou eu laughing

| DonGiani a răspuns (pentru Unicornlover7):

Noi avem cam multe în comun laughing))

| Gizăz a răspuns (pentru Unicornlover7):

TBBT ţi se pare amuzant? Serios? laughing)

| Unicornlover7 a răspuns (pentru Gizăz):

Sincer, da, dar fiecare are preferintele lui happy

| DonGiani a răspuns (pentru Unicornlover7):

Nu știu, pur și simplu nu prea am întâlnit fete sa se uite la filmul ăsta laughing Până acum happy De ce nu îmi poți răspunde?

| Unicornlover7 a răspuns (pentru DonGiani):

Pentru ca am cont junior si nu ma lasa sa iti raspund la mesaj

| DonGiani a răspuns (pentru Unicornlover7):

Pai vezi ca am modificat eu din setări cont la mine și acum trebuie sa meargă happy

| Unicornlover7 a răspuns (pentru DonGiani):

Chiar ca laughing
auzi, nu iti pot raspunde la mesaj, dar de ce crezi ca fetele nu s-ar uita la The Big Bang Theory? Mi se pare amuzant, cu tente de ironie bine gandite si comic laughing