| JustMeAndy a întrebat:

Cum credeti ca se va termina Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| xCookiieMonster a răspuns:

Eu cred ca o sa se termina ca urmatoarele lucruri:
1.NARUTO o sa ajunga hokage
2.Sasuke o sa isi dea seama ca a gresit o sa se intoarca in sat si o sa i imparteasca sentimentele lui sakura
3.Sai si cu Ino o sa fie impreuna la fel si shikamaru si temari, hinata si naruto, neji si tenten, si alti
4. Kakashi nu prea stiu.
5.toate satele din toata regiunea o sa fie in alianta cu satul frunza
Asta cred eu, si cred ca o sa se intample ca trebuie un final frumos ...nu crezi?

| JustMeAndy explică (pentru xCookiieMonster):

Ba da crd si vreau sa se intample asa

4 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Naruto va muri, stiu si eu...km trist dar asa am auzi, cica o sa devina hokage blablabla si va muri nu stiu cum sper sa nu fie adevarat

| numedecod143 a răspuns:

Eu nu urmaresc

| BlackVeilBrides_2843 a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca se vad termina cu o lupta finala sasuke si naruto in care amandoi vor muri asta inainte sa devina naruto hokage cum a spus si in episodul 216 nu pot deveni hokage daca nici nu pot salva un prieten