| Geanin a întrebat:

Cum credeti ca va fi ultimul episod American Horror Story :Coven?

16 răspunsuri:
| Ilisaysmeow a răspuns:

Cred ca prin iulie sau august

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Nu ai gresti! Ma referam cum va vi ca poveste sau cum ti se pare tie nu ca timp.

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

Sunt atat de aeriana incat am citit cand in loc de cum rolling on the floor
Cred ca Zoe va deveni next supreme laughing

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Eu cred ca Misty. Eu cred ca o sa invie. Ori Cordelia.

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

TOT ce se poate, dar sper sa nu fie Madison... a devenit enervanta

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Da! Dar o chestie enervant este ca de la ep 10 incepe sa fie prea rapida povestirea. Trece prea repede prin subiect. Si inca o cheste la inceput era frumos vrajitoare, conflicte cu oameni intre ele etc. Dar acum a intrat prea repede ca de exemplu cand scrie in episodul uramator :"Go to hell". Adineuri erau vrajitore pe pamant apoi intra in iad. Trebuia sa fie mai mare serialul.

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

Sunt de acord cu ce ai spus, parca vor sa termine mai repede si parca nu mai ai placere atat de mare cad lucrurile se misca asa repede sad

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Si inca o intrebare : Ai vazut ultiumul ep? Adica 11. Si te rog poti sa imi spui ce pe parere ai de fiecare personaj din coven? :3

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

Da am vazut episodul 11 happy
si sa incep cu parerile rolling on the floor
Cordelia: este super si o admir ca si-a sacrificat ochii i ep 11 big grin
Myrtle: e super si pare o de incredere
Zoe: este preferata mea si e perfetca laughing
Madison: A inceput sa ma calce pe nervi pentru ca e prea obsedata de Kyle
Kyle: E asa bun laughing
Misty Day: E prea geniala si imi place ca poate sa reinvie mortii
Fiona: Nu sut fana, mai ales dupa cate vrajitoare a omorat
Spalding: e un ciudat
Madame LaLaurie: e prea rasista laughing
Nan: e asa inofensiva si are minte de copil
Queniee: nici nu stiu ce sa mai cred despre ea
Marie Laveau: ma sperie
The Axeman: e un mos ciudat

cred ca nu am uitat pe nimei

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Cum adica nu mai stii ce sa zici de Queniee? Da cum traieste. Nu a murit sau a inviat?

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

Queniee nu a murit happy

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Tu si ce se intampla in urmatorul episod?

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Geanin):

Pai eu stiam ca si-a tras glontul ala in gura, dar nu a murit si a venit cu madame LaLaurie la imormantarea lui Nan

| Geanin explică (pentru Ilisaysmeow):

Ai vazut ultimul ep?

| aZr a răspuns:

Seria a fost geniala, sper ca si acesta sa fie la fel de bun.

| Geanin explică (pentru aZr):

E adevarat ca urmatorul sezon se va numi Circus?