| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cu antena play? Vreau detalii

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu le-au ajuns 3 antene care oricum dau doar vomă și au considerat necesar că mai trebuie să scoată bani din ceva.
Ciudat este faptul că chiar există oameni atât de idioți încât dau bani pe ceva de proastă calitate care oricum se găsește peste tot gratuit.

| MariusGomoi a răspuns:

E ceva foarte bun doar ca e cu abonament, ceea ce cred ca nu e multumitor pentru toata lumea

| Byana a răspuns:

Iti faci abonament care este 10 lei/luna daca platesti cu cardul, ai dupa ce platesti prima data, la luna pe care ai platit-o vei avea in plus 10 zile gratuite. Pe Antena Play sunt toate inregistrarile emisiunilor posturilor Intact Media, inregistrari care pana acum erau gratuite pe site-ul fiecarui post in parte.
Parerea mea e ca nu se merita deoarece nici macar nu sunt toate inregistrarile si nu poti gasi toate emisiunile sunt doar cateva.

| didu73 a răspuns:

Trebuie sa platesti 10 lei, si nici nu gasesti toate emisiunile

| Dannyyyyyyyy a răspuns:

Uita-te si o sa vezi