| BiasDiana a întrebat:

Cum e serialul Doctor who? Merita vazut si despre ce e vorba?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kingcata99 a răspuns:

In acest serial Doctorul se lupta cu cei mai mari dusmani ai sai : Daleks, The Cybermen, The Master si multi altii. Lordul timpului s-a intalnit cu multe persoane in drumul sau, toate plecand in timp si influentand intregi generatii de copii cu mesajul „Pace nu razboi". Doctorul a fost interpretat de 7 actori diferiti, fiecare regenerandu-se dupa moarte in alt corp cu o personalitate diferita, dar cu toate amintirile si toate cunostintele intacte.
Serialul este de tip:Actiune, Aventura, Sci-Fi.
Merita vazut cu incredere big grin