| Ginu a întrebat:

Cum este mai bine: sa privesc filmele online sau sa le descarc?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Eu zic ca prima, e mai rapid, le vezi HD, eu cel putin asa le vad.

| Superior a răspuns:

Sa le descarci. Eviti sa se blocheze si ai calitate mai buna (gasesti BlueRay de exemplu).

| Ginu explică (pentru Superior):

Care varianta,, cheltuie" mai multi MB?

| Superior a răspuns (pentru Ginu):

Ah,din cate stiu a doua.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca poti sa le descarci si sa le vezi ulterior descarca-le. In special daca ai o conexiune de net mai slaba sau un computer mai vechi/mai putin performant. Dar cum nu toate siteurile permit descarcarea la alea trebuie sa le vezi online.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreia67):

Ba permit toate daca esti destept laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta a doua.

| exoticc a răspuns:

Să le descarci, evident.