| Teona2000 a întrebat:

Cum fac videoclipuri pe youtube? Am cont. Vreau sa fac un film cu Viper din kung fu pand. Nu stiu cum sa pun imaginile si melodia. Melodia vreau sa se numeasca I did it my way.

Va rog ajutati-ma! Cel mai explicit raspuns primeste vot + funda!

2 răspunsuri:
| denisa402 a răspuns:

Nu am cont de youtube dar din cate stiu nu ai cum sa le faci pe youtube.doar sa le pui pe youtube. daca vrei sa faci un filmulet poti folosi movie maker ...il iei de pe net.sau chiar il ai in calculator (cauta-l la All programs ). de ex : daca vrei sa pui poze si muzica e foarte usor de folosit. doar iei pozele le pui si dupa aia selectezi melodia si o pui acolo

| WhiteWalker a răspuns:

Poti sa faci filmul cu Windows Movie Maker. Dupa ce deschizi programul, ai in partea stanga niste optiuni : "import pictures", "import audio or music" dai click pe ele si iti alegi din winamp, foldere melodia pe care o preferi pentru. coloana sonora, iar la imagini tot la fel: le downloadezi si salvezi intr-un folder si faci ce ti-am zis mai sus.
Imaginile si melodia pe care le-ai ales, o sa-ti apara la "Collections", dai click dreapta> copy, si pe urma ctrl-v pe spatiile de mai jos unde scrie "video", "audio/music", "title overlay". Acolo le aranjezi in ordinea in care preferi tu.salvezi acel video si gata...
Nu m-am exprimat prea corect dar sper ca intelegi ce-am explicat