| kaTTsu a întrebat:

Cum imi fac abonament la Hbo din Germania? Locuiesc in Germania si am Netflix, dar simt ca-l platesc oarecum degeaba, filme invechite, as vrea sa imi iau HBO, dar problema e cum imi pot face abonament la ei, aflandu-ma pe teritoriul Germaniei? Precizez ca vreau la cel romanesc, daca se poate si stie cineva cum si in ce fel. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si la hbo la fel e, cel putin la seriale.
Nu aveti sky acolo sau now tv? au cele mai multe seriale, filme, si apar imediat si la ei, la putin timp dupa release-ul dvd, nu ca la Netflix, dupa 20 de ani si nici atunci la unele laughing
Sau mai are amazon, amazon love, daca ai prime, iti da gratis si sa vezi seriale, dar pe ala l-am folosit prea putin ca sa vad daca tot asa, au filme vechi sau si noi. fa-ti un trial la amazon sau la now tv. ca ambele au.
Amazon 30 zile, si now tv 14 la fiecare, ca aia au separat filme, separat seriale, si separat live tv.