| Strongman a întrebat:

Cum pot sa vad un film care este criptat? Va dau funda! Am nevoie ca sa il vad. Va rogggggggggggggggg

4 răspunsuri:
| Angel31 a răspuns:

"Cum pot sa vad un film care este criptat?" In ce limbaj a fost criptat? mai multe detalii si eventual si materialul. Altfel nu vad cine te poate ajuta daca nu oferi mai multe detalii referitoare la acesta.

| CybeRAthlete a răspuns:

Incearca sa il descarci iarasi, poate e eroare de download, sau daca nu, depinde ce inseamna criptat pentru tine. ce iti zice?

| Strongman explică:

Zice asa,, this video is encrypted '' ma pune sa downloadez un program de pe www.infoavi.com dar acel program e trojan. alta solutie nu gasesc va rogg ziceti-mi

| CybeRAthlete a răspuns:

Filmul este fake... te pune sa descarci playere fantoma sau codecuri in speranta de a le pica in capcana si a downloada virusi... cauta alta varianta.
bafta