| Stan24 a întrebat:

Cum pot schimba pe Netflix regiunea în care mă aflu!? Deoarece anumite filme și seriale nu au ca subtitrare decât limba Engleză, limba de afisare am schimbat-o dar tot la fel, doar subtitrare la unele filme are în Română gen:Fabrica de bani are subtitrare în Română dar Breaking Bad nu are decât în engleză și stiam că acest serial dispune și limba Română.
Contul este făcut în Anglia de către fratele meu care mi l-a dat și mie și îl folosesc aici în România!

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Rrrright, alea sunt setarile de limba, nu tara
NU POTI SA SCHIMBI TARA
decat in doua feluri:
1. te muti in tara aia
2. vpn NEINREGISTRAT la Netflix, care incearca sa stie toate IP-urile de VPN si sa ti-o traga
3. vpn pe bani, cica, ca hotspotshield ar sti de Netflix si ti-ai putea schimba tara cu el, dar NUMAI daca platesti
pentru ca
Netflix FACE DISCRIMINARE dupa tara in care esti, in rrrominica de exemplu nu poti sa vezi serialul Supernatural, care e binemercic in state

deci, daca tu ai subtitrare in romana la unele filme, atunci esti si setat cum trebuie, iar cele care nu au subtitrare in romana sa zici mercic ca iti apar, pentru ca singura solutie e ori sa astepti sa apara subtirare, ori sa faci scandal moment in care cel mai probabil ca vor face sa nu poata fi vazut in rrrrominica

efectiv in Turcia este Netflix mai ieftin, dar mai putine filme si mai turcesti, dar daca vii in rrrominica, cu acelasi cont mai ieftin, poti sa te uiti la filmele de rrrominica

| DeathIncarnate a răspuns (pentru JicaContra):

Whatever.

| JicaContra a răspuns (pentru DeathIncarnate):

And ever tongue~~~~

| Legion7X a răspuns:

Eu nu pricep ce rost are să dai niste bani pe Netflix când poți viziona filme/ descarca filme gratis.

Ai aici o grămadă de subtitrări, îți mai trebuie serialul, care la fel se găseste la download dacă cauți.

https://subtitrari.regielive.ro/breaking-bad-8230/sezonul-1/