| OohAnamaria a întrebat:

Cum pui subtitrarile la un film dupa ce le-ai descarcat?

4 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Cauta pe site-ul Regielive.ro. Ai o sectiune "Subtitrari". Intri acolo, cauti dupa titlul filmului si descarci. Dupa, deschizi filmul, intri in folderul unde s-a descarcat subtitrarea si "tragi" cu mouse-ul subtitrarea peste film. Se va incarca automat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui in acelasi folder cu filmul, dar trebuie sa corespunda filmului si sa aiba acelasi nume ca filmul sau o poti pune cand intri in film dand click dreapta pe imagine si cauti subtitle.

| AAAnnonnimm a răspuns:

Cauti filmul pe regielive si descarci subtitrarea de acolo. Apoi dezarhivezi subtitrarea in acelasi folder cu filmul si ii schimbi numele la fel ca cel al filmului. Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

| Avram_Vlad_1999 a răspuns:

Depinde de programu folosit. De obicei dai click dreapta pe film sau deschizi filmul si dai click dreapta pe film si cauti optiunea subtitrare-cauta subtitrari online, ceva de genul ( difera in functie de program-bsplayer/vlc etc)