| AnonimDD a întrebat:

Cum pun subtitrarea in romana pe un film pornit in windows media player ( win 7 )?

Răspuns Câştigător
| pesteafumat a răspuns:

Nu cred ca poti... Pe BS player sigur merge happy

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Îi dai play cu BSplayer și-ai rezolvat problema!

| Mădă0611 a răspuns:

Numesti subtitrarea exact ca filmul si ii pui extensia.srt (de exemplu ai hugo.avi - filmul si hugo.srt - subtitrarea) si instalezi Vobsub (codec, e free).

| Geordan a răspuns:

Salut te sfatuiesc sa cauti pe sfantul Google SMplayer sau KMplayer! De obicei, daca ai fisierul video cu fisierul titrare in acelasi Folder porneste AUTOMAT!

| RiperruzAditz a răspuns:

Cel mai simplu e; dac ai subtritrarea deja pe PC deschizi filmul si tragi subtritarea peste film dac nu o ai pe PC o downloadezi si apoi deskizi filmul si tragi peste. Sper ca te-am ajutat