| DianusIoana a întrebat:

Cum se numea acel film in care 2 adulti se intalnesc dupa multi ani la înmormântarea unui prieten comun? Stiu ca in adolescenta cei doi erau indragostiti. Femeia acum era căsătorită si avea un băiat insa el tot singur era si dupa ce s-au intalnit au mai petrecut timp impreuna iar la final barbatul a murit si i-a donat un organ băiatului femeii, ce avusese un accident sau o boala?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici tu nu stii ce a avut de unde sa stim noi? Bine ca filmul s-a terminat cu Happy End.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super frumos filmul. Impresionant. L-am văzut și eu de vreo trei ori.