| Maria203 a întrebat:

Cum se numea emisiunea aia in care veneau 2 femei la oameni care casa lor era plina de murdarie si lucruri nefolositoare si apoi curatau tot apartamentul?(si daca stiti emisiunea era cumva regizata sau era reala?)

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Curat-murdar happy
Eu cred ca mai toate sunt regizate.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Curat-murdar si e 100% regizata fiindca a fost un caz cand o femeie le-a dat emisiunea in judecata fiidnca i-a chemat sa-i faca curat si a 2-a zi erau la ea la usa cu tot felul de mizerii pe care urmau sa i le puna in apartament.

| Maria203 explică (pentru Adry05):

Interesant....nu stiam asta
multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Curat murdar pe prima tv cu Mariana si Roxana.

| Vvistula a răspuns:

Se numea spala rufele femeie

| MedionTcO a răspuns:

Curat-murdar. Ii ajutau pe astia lenesi. Toate sunt regizate.

| Lavinia12112003 a răspuns:

Emisiunea se numea,, Curat-Murdar"şi eu, personal, nu cred că e regizată.Cum să faci atâta mizerie într-o zi sau două? Ce aveau acei oameni acolo e chestie de luni, poate chiar ANI de zile. Mai există astfel de emisiuni.De exemplu, pe TLC, un serial numit,, Obsessive Compulsive Cleaners"( dacă îmi amintesc bine)în cadrul căreia vreo câțiva oameni călătoresc prin toată Anglia să le facă altora curat.E mai rău ca la noi( zic eu) happy