| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Cum se numea videoul in care fata trecea in fiecare zi pe langa o casa unde era o pisica la geam. Fata scria pe un biletel ca e pisica frumoasa.Si la sfarsit au zis sa se intalneasca si a venit pisica la ea.(usa era verde in caz ca va ajuta)

Răspuns Câştigător
| SQ123A a răspuns:

Stiu eu acel filmulet, iti dau si link si tot, dai tu fundita ca te-am ajutat daca vrei :) https://www.youtube.com/watch?v=ubA_5Zad-lw Asta o sa ramana in istorie, chiar daca am vazut videoul acum cativa ani tot ii stiu numele LOL am o memorie buna CU PLACERE BAFTA