| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul din care a dat Antena 3 acum doua zile niste secvente, in care o adolescenta fusese rapita si era licitata intr-un loc obscur si se ofereau seme de 100.000- 500.000 mii euro?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Nu l-am prins acum 2 zile, dar din ce spui se pare că este Taken, cu Liam Neeson

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei Antena 3 dă știri nu filme, pe antena 1 sunt filme.

| Sonia822 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In cadrul unui reportaj cu cazul Caracal a difuzat fragmente din acest film

| gabicoo a răspuns:

"Caracal Taken" by G. Dincă!
laughing

| Bizon95 a răspuns:

Dinca si cazul Caracal?

| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/leGm3SN_718

Se cheamă Taken