| asperger3 a întrebat:

Cum se numeste filmul din video? Mulțumesc anticipat
https://youtu.be/AlIzKxlymQQ

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Am vazut 1minut si 9 secunde, chiar te astepti sa mananc rahat de la IMBECIULUL ALA timp de 10 minute, doar ca sa iti spun tie ce film a fost facut dupa fosilele sfinte ale spargerilor bancare?!?

NU PREA CRED!

ai minimum de bun simt (da, TOCMAI TE-AM FACUT N E S I M T I T) sa postezi un index in videoclipul ala, chiar nu suport IMBECILII care vorbesc in plus intr-un video care ar trebui sa fie VIDEO, nu doar fata lor AMARATA SI IMBECILA! sorry!

| Lostlyric a răspuns (pentru ziftode):

Pentru un om cu bun-simt, pentru ca banuiesc ca esti un exemplu, nu ai prea multa rabdare. Cat despre Zaiafet, ai fi surprins sa afli ca e mai putin imbecil decat modul tau de abordare. Eu imi voi pune ochelari, iar tu iti vei revizui atitudinea, ok? Nu stii raspunsul, treci mai departe. Nu te obliga nimeni sa-l dai. Nici cea mai imbecila creatura de pe Pamant.

| Lostlyric a răspuns:

The Hatton Garden Job (2017)