| Detecandy a întrebat:

Cum se numeste filmul in care este parca anne hathaway(imi aduc aminte vag de el) si lucreaza la una slaba si are inca 2/3 prietene tot asa grase si se pun pe slabit si ea se indragostete de unu? plz FUNDA

Răspuns Câştigător
| Roo a răspuns:

Lying to Be Perfect(Cinderella Pact) - mai mult ca sigur asta ehappy

3 răspunsuri:
| CoraPersefone a răspuns:

Diavolul se imbraca de la Prada

| Detecandy explică:

Mentionez ca nu e Diavolul se inbraca de la Prada...E cu ink 2/3 tipe la fel de grase si se pun pe slabit numai ca ea reuseste sa slabeasca prima...cred ca e facut inainte de diavolul se imbraca de la prada

| GothicTiamat a răspuns:

Doar imi dau cu parerea: "Bride Wars " dar nu ea era grasa ci prietena ei... si ea o "ajuta" sa se ingrase mai rau ca sa nu incapa in rochia de mireasa laughing cam atat stiu big grin