| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste noul serial care incepe pe Euforia tv dupa ce se termina >"Nice guy"?(as vrea denumirea originala, nu varianta in romana)
Multumesc+funda!

6 răspunsuri:
| elysi a răspuns:

Cred ca te referi la "Aproape legal" (Fairly Legal)
http://www.cinemagia.ro/filme/fairly-legal-566515/

| beatrice9849 a răspuns (pentru elysi):

Nu! Ma refer la serialul coreean care va incepe Miercuri dupa"Nice guy"-tradus de ei(euforia)"Acuzat pe nedrept".Dar mersi!

| Jarca_Denisa_1998 a răspuns (pentru beatrice9849):

Se numeste Nice Guy sau Innocent Man... uite si un site unde il poti vedea cu subtitrare http://lex0andra.wordpress.com/2012/09/17/nice-guy/#more-2236

| beatrice9849 a răspuns (pentru Jarca_Denisa_1998):

Ma scuzi, adr citeste ce am scris inainte de raspunsul tau!

| beatrice9849 a răspuns (pentru Jarca_Denisa_1998):

"Ma refer la serialul coreean care va incepe Miercuri dupa"Nice guy"-tradus de ei(euforia)"Acuzat pe nedrept".Dar mersi!"-asta scrie mai sus!
Deci nu raspunzicum te taie capul deoarece nu esti prima care a dat un raspuns, daca sunt zece raspunsuri, mai mult sau mai putine, citesti si tu!

| supermarketuldefilme a răspuns:

'The greatest love' [O iubire adevarata] are 20 de episoade. Este difuzat de Euforia Tv intre 17 aprilie si 8 mai (aproximativ).