| Anayysss a întrebat:

Cum se numeste piesa care începe la ora 1:19:33?
https://youtu.be/tzXCpLDP0a4

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu se intelege prea bine poate doar daca mi-as pune castile, dar fiind tigani in prim plan si ritmul este "indian" ma gandesc ca este o manea cu siguranta.

| Anayysss explică (pentru Simpatic):

Aa ok. stii piesa cum se numeste?

| floresdemayo a răspuns (pentru Simpatic):

Trebuie să fii un adevărat fan al manelelor, ca să o poți recunoaste. Poate doar Florin Salam, ori Guță să o știe. Cei care le ascultă doar ocazional, pe o ureche le intră, iar pe alta iese, fără să le rețină.

| Simpatic a răspuns (pentru Anayysss):

Nu, numai ascult manele de cand aveam 14-15 ani hihi daca erau din perioada aceeas sigur o stiam

| Simpatic a răspuns (pentru floresdemayo):

Da