| alexinioh a întrebat:

Cum se termina filmul elif?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| telenovelistasiempre a răspuns:

Elif nu s-a terminat inca. Sezonul 4 este inca in difuzare la turci si este posibil sa urmeze si un sezon 5. Momentan nu se stie cand si cum se va termina serialul happy.

| alexinioh explică:

Băi domnule kamp3 ca să stii eu nu mă uit la acest film să fiu hipnotizat de masa **** mele, ai înțeles cum stă treaba eu vrea să știu pentru o prietenă de a mea.Că văd ca mă iei pe mine cu din astea ca să pari tu sigur ca ma rezolvi tu cu un subiect pe care deja îl stiam. Dacă nu dorești sa imi raspunzi la întrebarea si deviezi subiectul si nu esti interesat de ce te mai bagi in seama?