| cristitipu a întrebat:

Cum sterg un videoclip postat de mine de pe you tube? FUNDA+VOT! scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la my videos si in dreptul fiecarui videoclip este un patratel pentru bifare, Bifaza-l si mai sus este butonul delete! Succes

2 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

De pe pagina cu video-urile tale, le bifezi pe cele pe care vrei sa le stergi si apesi pe delete.

| cs92gda a răspuns:

In dreapta sus ai numele contului (langa "deconectati-va"), dai pe el, videoclip-urile mele, marchezi videoclip-ul care doresti sa-l stergi.si dai stergerebig grin... FUNDA?big grinbig grinbig grinbig grin